#1 2010-12-22 17:26:03

Aecjusz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 9
Punktów :   

Badania

Kapłan Rzymu Baleotorus do łowców:

"Nasi łowcy znaleźli brunatną maź,lepiącą się i twardniejącą niczym skały w Pałacu Junony.Sądzę że powinniśmy je zbadać.Dlatego zlecam wam,byście przynieśli mi trochę tej mazi znad rzeki,a ja sprawdzę czy dla nas,ludu bogów jest do czegoś przydatna.."

Ostatnio edytowany przez Aecjusz (2010-12-22 18:43:46)

Offline

 

#2 2010-12-22 19:59:36

Inasis

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-20
Posty: 28
Punktów :   

Re: Badania

Kapłan badał i badał substancję przez wiele dni. W końcu poddał się i powiedział Nic nie mogę z tym zrobić, to jest nasienie zła. Spalić to! O dziwo kiedy rzucono na to ogień zaczęło się palić ale łowcy nie chcieli iśc znowu zbierać substancji

Offline

 

#3 2010-12-22 20:05:08

Aecjusz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Badania

Kapłan Baleteorus:

"Substancja się pali!To może nam pomóc w sztuce wojennej,ogrzewaniu i codziennym życiu!Kto mi pomoże będzie dostawał garść tej substancji za darmo,każdego dnia!"



Kapłan Baleotorus:

"Znaleźliśmy niedaleko naszej osady kamienie,świecące się niczym złoto.Ja,Aecjusz oraz Znachor Melepetor uznaliśmy że to może być przydatne dla rozwoju osady.Dlatego mam zadanie dal kapłanów i robotników.Ci którzy są woli mogą mi pomagać w wydobyciu tej substancji.Mój wynalazek to kij z metalową częścią,po obu stronach ostro zakończoną,niczym młot.Jeśli się uda,każdy z wolnych robotników mi pomagających będzie dostawał po 3 te kamyczki."

Ostatnio edytowany przez Aecjusz (2011-01-01 14:17:54)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.panoramiczna.pun.pl www.zareklamuj.pun.pl www.kszoryultras.pun.pl www.xlclub.pun.pl www.teamwielgie.pun.pl